Uzaktan Eğitim için Yapılması Gerekenler Hakkında

Değerli Öğrenciler,

Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi uzaktan eğitim için Microsoft Teams ile Moodle sistemini kullanacak olup, diğer Fakülte ve MYO’ larımız uzaktan eğitim için ENOKTA’ yı kullanacaklardır.

Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi, uzaktan eğitim için gerekli bilgilendirmelerini fakülte web sayfasının duyurular kısmından https://aero.thk.edu.tr/duyurular/ gerçekleştirecek olup, ilgili bilgilendirmeler için siz değerli öğrencilerimizin Fakülte web sayfasının duyurular kısmını düzenli olarak takip etmeniz gerektiği hususunu bildiririz.

Mühendislik Fakültesi, İşletme Fakültesi, Hava Ulaştırma Fakültesi, İzmir Hava Ulaştırma Fakültesi, Ankara Havacılık Meslek Yüksekokulu, İzmir Havacılık Meslek Yüksekokulu uzaktan eğitim için ENOKTA sistemini kullanacak olup, siz değerli öğrencilerimizin https://thkuni.almscloud.com/adresine giriş yapmasını ve ilk girişte şifrenizi değiştirmeniz hususunu önemle bildiririz. Ayrıca Öğrenci İşleri Bilgi Sisteminde kayıtlı e-posta adreslerinden varsa birincil (stu123456789@thk.edu.tr) sonrasında ikincil adresinizi kullanmanız gerektiği hususunu da bildiririz.

Saygılarımızla.