Öngösterim Görseli

Türk Hava Kurumu Üniversitesinin Seçkin Öğrencileri,
Türkiye’de alanında en saygın üniversitelerden biri olan Türk Hava Kurumu Üniversitesi; uluslar arası düzeyde kaliteli eğitimden ödün vermeden, öğrencilerini vizyonu geniş, aidiyet duygusu yüksek bireyler olarak yetiştirmeyi kendisine şiar edinmiştir.

 

Geleceğimizin teminatı olan siz gençlere, sadece bir üniversite diploması vermekten öte, istikbalinizi kazandırmayı da hedefliyoruz. Sizleri, daha güçlü bir Türkiye için milli ve uluslar arası platformlarda görev alabilecek düzeyde yetiştirmek, Atatürk İlke ve İnkılaplarından ayrılmadan, çağdaş medeniyet yolunda ilerlemeniz için hocalarınızla birlikte bütün gücümüzle buradayız.

 

Girişken ruha sahip olan, her iş ortamında çalışabilen, karar verici ve yüksek standartlara vakıf olmanız için arkanızdayız. Her zamankinden daha çok ihtiyacımız olan ülkemizin birlik ve beraberliği için hep birlikte yılmadan, yorulmadan çalışacağız.

 

Geleceğe yön verecek, bireysel donanıma sahip, yaratıcı, yenilikçi, araştırmacı fikir önderleri yetiştirmeyi dün olduğu gibi bugün de yepyeni bir anlayışla daima sürdürmeye devam edeceğiz.

 

Mütevelli Heyet ve Türk Hava Kurumu Üniversitesi Ailesi adına güzel bir gelecek için hepinize başarılar diliyorum.

 

Sevgilerimle.

 

Kürşat ATILGAN
Mütevelli Heyet Başkanı